دانشگاه خوب، يك ملت را سعادتمند مي‏كند و دانشگاه غيراسلامي، دانشگاه بد، يك ملت را عقب مي‏زند.............امام خمینی(ره)
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 355
 بازدید امروز : 93
 کل بازدید : 578038
 بازدیدکنندگان آنلاين : 2
 زمان بازدید : 0.2969
یازدهمین جشنواره ملی حرکت

نحوه ی شرکت در یازدهمین جشنواره ملی حرکت

 

جشنواره ملی حرکت ویژه انجمنهای علمی دانشجویی و با تأکید بر هم ­افزایی، تکثیر ایده­ های خلاق و ایجاد انگیزه و نشاط در انجمنهای علمی دانشجویی همه ساله برگزار می‌شود. این جشنواره تلاش می­کند تا مبنا و مبداء حرکتی نوین برای سازماندهی فعالیت‌های علمي دانشجویی باشد. جشنواره‌ی ملی حرکت، به تعبیری دیگر، حرکتی است ملی برای شکوفایی استعدادهای شگرف جوان خلاق و اندیشمند ایرانی، برای اعتلای ایران و ایرانی و برای ارتقاء موقعیت و اندیشه‌های کمال‌جویی ایرانی و برای ایجاد فردایی بهتر، ایرانی‌آبادتر و آزادتر در پرتو اراده‌ و استعدادهای جامعه دانشجویی کشور.

 رويكرد یازدهمین دوره جشنواره حرکت تاكيد بر تقويت ارتباط انجمن هاي علمي و جشنواره با صنعت، ارتقاء كيفيت بخش نمايشگاهي، توسعه تعاملات علميِ ملي و بين المللي و تقويت حوزه هاي رقابتي و داوري جشنواره براساس استانداردهاي علمي است. لازم به ذكر است جشنواره يازدهم حركت در پنج گروه آموزشي فني و مهندسي، علوم انساني، علوم پايه، كشاورزي و هنر و معماري ودر حوزه هاي رقابتي انجمن علمي، فعاليت خلاقانه، نشريه، مسابقه، محتواي ديجيتال، كتاب، اختراع، كارآفريني و بخش ويژه برگزار مي شود.

دانلود دستورالعمل اجرایی یازدهمین دوره جشنواره حرکت

در این دوره برگزيدگان مرحله دانشگاهي باید یک گزارش از فعالیت های خود را  از طريق سامانه به دبیرخانه جشنواره ملی حرکت ارسال نمايند. سامانه جشنواره تنها قادر به دریافت گزارش در قالب فایل PDF است.

براي تهيه گزارش ها، در حوزه هايي كه بايد يك گزارش در قطع A4 ارسال شود از فرم هاي نمونه زير مي توانيد استفاده نماييد.

فرم گزارش ­های نمونه در لینک‌های زیر قابل دسترس است:

انجمن علمی برتر

 نشریه علمی

کتاب

در مواردی که تنها یک فعالیت یا دستاورد علمی مورد ارزیابی قرار می‌گیرد، با توجه به شاخص هاي داوري گزارش در قالب یک پوستر A1 (قطع 50 در 70 سانتی‌متر) دریافت خواهد شد.

ملاحظات تهیه گزارش