دانشجو، تضمين كننده فرداي هر جامعه است................مقام معظم رهبری
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 230811
 بازدید امروز : 128
 کل بازدید : 649743
 بازدیدکنندگان آنلاين : 4
 زمان بازدید : 0.2188
اخبار > لوح میزبانی سی و سومین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشگاهیان به وزارت علوم اهدا شد


   نسخه چاپي    ارسال به دوست 
  

   لوح میزبانی سی و سومین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشگاهیان به وزارت علوم اهدا شددر شصت و نهمین نشست شورای هماهنگی فعالیت‌های قرآن و عترت دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی کشور:

لوح میزبانی سی و سومین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشگاهیان به وزارت علوم اهدا شد.

حجت الاسلام والمسلمین محمدیان در شصت و نهمین نشست شورای هماهنگی فعالیت‌های قرآن و عترت دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی کشور، لوح میزبانی سی و سومین جشنواره ملی قرآن و عترت را به فضل ا... ایرجی نماینده وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، تقدیم کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، لوح میزبانی سی و سومین دوره جشنواره ملی قرآن و عترت دانشگاهیان به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری اهدا شد. در این راستا حجت الاسلام والمسلمین محمدیان طی مراسمی در شصت و نهمین نشست شورای هماهنگی فعالیت‌های قرآن و عترت دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی کشور، لوح میزبانی سی و سومین جشنواره ملی قرآن و عترت را به فضل ا... ایرجی نماینده وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، تقدیم کرد.

در این حکم خطاب به آقای دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری آمده است:

نظر به ضرورت مشارکت و هم افزایی دستگاه‌های عضو شورای هماهنگی فعالیت‌های قرآن و عترت دانشگاه‌ها در برنامه‌های قرآنی دانشگاه بویژه در برگزاری "جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان" و با عنایت به اعلام آمادگی آن مجموعه محترم نسبت به برگزاری «سی و سومین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان» برنامه‌ریزی و اقدام نمائید.

در ادامه این متن آمده است؛ مجموعه فرهیخته وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با حضور مسئولان دلسوز و انقلابی، استادان فرزانه و دانشجویان علاقمند به ساحت قرآن و عترت، ظرفیت بسیار ارزشمندی برای گسترش فرهنگ ناب قران کریم و معارف گرانسنگ اهل بین طاهرین (علیهم السلام) داراست که امید است با برنامه ریزی شایسته، با توجه به موارد ذیل، موجبات حضور حداکثری دانشجویان عزیزی در این جشنواره فراهم آید:

1.      تقویت ساختار فعالیت‌های قرآن و عترت در مجموعه ستاد وزارت و دانشگاه‌های تابعه بوپژه دانشگاه‌های بزرگ با هدف توجه عمیق‌تر به نیازمندی‌های قرآنی و معارفی دانشجویان عزیز

2.      همکاری تنگاتنگ با اعضای محترم شورای هماهنگی فعالیت‌های قرآن و عترت دانشگاه‌ها

3.      ظرفیت سازی و زمینه سازی ویژه، جهت حضور فعال و مؤثر اعضای کانون‌های قرآن و عترت زیر مجموعه

4.      ارائه برنامه‌های نوین و جذاب در مراحل مختلف برگزاری جشنواره، عمق بخشی برنامه‌ها و گسترش مخاطب دانشگاهی

لازم به ذکر است، مرحله ملی سی و سومین جشنواره قرآن و عترت به میزبانی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در پاییز ۱۳۹۷ برگزار خواهد شد. 

دوشنبه ٢ بهمن ١٣٩٦ ١٦:٠٠  ١٢٦٨٢  اخبار معاونت فرهنگی و اجتماعی, اخبار و اطلاعیه‌های مهم, اخبار تصویری, اخبار کانون‌های فرهنگی و هنری