قوی‌ترین و آخرین ضربه را ملت در روز نهم دی و بیست و دوی بهمن وارد کرد. کار ملت ایران در بیست و دوم بهمن، کار عظیمی بود؛ نُه دی هم همین جور. یکپارچگی ملت آشکار شد.
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 137035
 بازدید امروز : 763
 کل بازدید : 440179
 بازدیدکنندگان آنلاين : 14
 زمان بازدید : 0/2344
اخبار > « جلسه كارگروه فرهنگي و اجتماعي اتاق فكر استان سمنان به ميزباني دانشگاه سمنان برگزار شد »


   نسخه چاپي    ارسال به دوست 
  

    « جلسه كارگروه فرهنگي و اجتماعي اتاق فكر استان سمنان به ميزباني دانشگاه سمنان برگزار شد »


دومين جلسه كارگروه فرهنگي و اجتماعي اتاق فكر استان سمنان با حضور نمايندگان دستگاه هاي اجرايي مرتبط، بخش خصوصي و غيردولتي، نخبگان علمي و دانشگاهي استان سمنان روز دوشنبه 96/4/26 ساعت 9:30 الي 12 به ميزباني دانشگاه سمنان برگزار شد.

در اين جلسه ماحصل اولين جلسه كارگروه مذكور كه در اسفند ماه 95 در محل دانشگاه سمنان و با حضور مسئولين مركز استراتژيك رياست جمهوري و جمعي از مسئولين وزارتي تشكيل شده بود، شامل دو گزارش « مسئله شناسي فرهنگي و اجتماعي استان سمنان»  و گزارش « سياستي فرهنگي و اجتماعي استان سمنان»  به بحث و برررسي گذاشته شد و اعضا نظرات خود را پيرامون آن اعلام نمودند.

در اين جلسه مقرر شد زيركارگروهي با حضور11 نفر از اعضاي كارگروه فرهنگي و اجتماعي با ماموريت جمع بندي دو گزارش ذكر شده تشكيل و مصوبات آن در جلسه آينده كارگروه فرهنگي و اجتماعي استان كه در شهريور ماه 96 برگزار خواهد شد، به سمع و نظر اعضا رسيده و پس از جمع بنديي جهت تصميمات نهايي به وزارت علوم ارسال گردد.

يادآور مي شود شبكه اتاقهاي فكر استاني به عنوان طرحي از سال 93 در مراكز استان ها و از طريق همكاري و اراده مشترك مركز بررسي هاي استراتژيك رياست جمهوري، وزارت علوم، تحقيقات و فناوري و وزارت كشور شكل گرفته است و ماموريت اتاق فكر در استان ها ايجاد امكان حضور و مداخله گروه هاي مختلف اجتماعي و فعالان بخش خصوصي و نهادينه سازي مشاركت و همفكري تمام فرهيختگان جامعه ايراني در فرآيند مساله شناسي و تصميم گيري در مباحث متنوع با تمركز بر توسعه استانها و ورود انديشه ها و خواسته هاي آنها به چرخه سياست گذاري است .

 


 

چهارشنبه ٢٨ تير ١٣٩٦ ٠٧:٤٠  ١١٦٣٨  اخبار معاونت فرهنگی و اجتماعی, اخبار تصویری, کانون ها