یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبرالیل و النهار یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال..............................حلول سال نو و بهار پرطراوت را که نشانه قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت می باشد بر عموم دانشگاهیان گرامی باد.
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 168745
 بازدید امروز : 309
 کل بازدید : 515356
 بازدیدکنندگان آنلاين : 2
 زمان بازدید : 0/2188
اخبار > معرفی برترین های جشنواره فیروزه در سمنان


   نسخه چاپي    ارسال به دوست 
  

   معرفی برترین های جشنواره فیروزه در سمنان


 معرفی برترین های جشنواره فیروزه در سمنان + گزارش خبری

 
    

 

برترین های جشنواره هنرهای سنتی فیروزه در سمنان معرفی شدند .
به گزارش روابط عمومی دانشگاه سمنان ٬ در این جشنواره که همراه با برپایی نمایشگاه و نیز برگزاری کارگاههای آموزشی بود جمعی از دانشجویان دانشکده هنر دانشگاه سمنان تولیدات هنری خود را در ١٠ رشته مختلف با هدف تببین شعار اقتصاد مقاومتی ٬ تولید اشتغال و کارآفرینی برای دانشجویان صنایع دستی عرضه کردند .
در پایان این جشنواره سه روزه و رقابت 250 اثر در سه بخش صنایع دستی ، طراحی و چاپ پارچه و طراحی فرش برترین ها معرفی شدند .
شایسته فارقی در نگارگری ، زهره پیوندی در تذهیب ، عطیه مشایخ در معرق چوب ، سهیلا محمدی در میز گره ، اعظم شهرامی در جواهر سازی ، فاطمه قاسم زاده در بافت ، ندا آشوری در طراحی پارچه ، محمد جواد محمدی در چاپ پارچه ، مریم کمالی کرمانی در تیشرت و مهدیه ایوانشاهی ، زهره شکرالهی و زهرا زرین کمر هر سه در طراحی فرش مقام برتر را کسب کردند .
همزمان با برگزاری این جشنواره ، نمایشگاه 80 اثرمنتخب و فروشگاه و کارگاه آموزشی همراه با تولید محصولات صنایع دستی هم برگزار شد.


      


 

يکشنبه ٧ خرداد ١٣٩٦ ١٤:٣١  ١١٤١٢  اخبار معاونت فرهنگی و اجتماعی, اخبار تصویری, کانون ها