یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبرالیل و النهار یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال..............................حلول سال نو و بهار پرطراوت را که نشانه قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت می باشد بر عموم دانشگاهیان گرامی باد.
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 168746
 بازدید امروز : 310
 کل بازدید : 515357
 بازدیدکنندگان آنلاين : 2
 زمان بازدید : 0/2500
اخبار > « در مراسمي از شركت كنندگان و برگزيدگان مسابقات قرآن دانشجويان تقدير شد. »


   نسخه چاپي    ارسال به دوست 
  

    « در مراسمي از شركت كنندگان و برگزيدگان مسابقات قرآن دانشجويان تقدير شد. »


             

 تقدير از شركت كنندگان و برگزيدگان سي و دومين دوره مسابقات قرآن كريم دانشجويان روز سه شنبه مورخ 96/2/26 بعد از نماز جماعت ظهر و عصر در مسجد امام علي (ع) دانشگاه سمنان برگزار شد. در ابتداي اين مراسم قاري ممتاز كشوري مدعو جناب آقاي محمدرضا سفيديان آياتي از كلام ا... وحي را تلاوت نمودند.   

لازم به ذكر است مرحله دانشگاهي سي و دومين دوره مسابقات سراسري قرآن كريم دانشجويان دانشگاه سمنان 16 الي 18 اسفند ماه سال 95 توسط معاونت فرهنگي و اجتماعي دانشگاه برگزار شد، كه از ميان شركت كنندگان 5 نفر در رشته حفظ، 5 نفر در رشته قرائت و 19 نفر در بخش معارفي به مرحله منطقه اي اين دوره از مسابقات راه يافتند و در بخش منطقه اي 3 نفر از دانشجويان در رشته هاي شفاهي حائز رتبه هاي برتر شدند. برگزيدگان اين دوره از مسابقات جهت رقابت با برگزيدگان ساير دانشگاه ها به مرحله كشوري اعزام خواهند شد.

اين مراسم توسط كانون دانشجويي قرآن و عترت و با حمايت و پشتيباني حوزه معاونت فرهنگي و اجتماعي دانشگاه برگزار مي شود.


 

سه شنبه ٢ خرداد ١٣٩٦ ٠٨:٥٠  ١١٣٦٩  اخبار معاونت فرهنگی و اجتماعی, اخبار تصویری, کانون ها